
Желімдейтін лентасы бар қорғаныш пленка, 1700 мм х 15 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 1700 мм x 15 м Matrix 88752 желім таспасы бар қорғаныс пленкасы жөндеу кезінде жиһаздың, есіктердің, қабырғалардың ластануын болдырмайды, сонымен қатар автомобиль шанағын сырлау және жүктерді тасымалдау кезінде қолданылады. Желімделетін таспаның арқасында ол беттерге мықтап бекітіледі, қолданғаннан кейін оңай жыртылады және қалдық қалдырмайды.Артықшылығыэлектростатикалық болғандықтан, пленка бірден бетінің пішінін алады және оған тығыз орналасады.Берік жабын материалы желімдеу кезінде жыртылмайды және керілуге төзімділікке ие.Желдің екпіні кезінде пленка қабыршақтанбайды, себебі ол негізге мықтап жабысады.Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жабын материалы ілгішпен бірге орамда жеткізіледі.Пленка су өткізбейді, еріткіштерден және басқа химиялық заттардан қорықпайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді және беттерді сенімді қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.БЛ08.В.01181-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Ивановский Фонд Сертификации" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.БЛ08.В.01181-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.193 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 1700 мм |
| Штрих-код | 4044996142814 |
- Бағасы: 1 086 ₸

