
Бұрғыға және бұрғыға арналған қондырма Velcro бар, 125 мм, жұмсақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм Matrix 76212 Velcro бар бұрғылауға және бұрғылауға арналған жұмсақ қондырма бұрғыға немесе тегістегішке максималды айналу жиілігі 12000 айн/мин орнатылады. "Velcro" астындағы жылтырату және абразивті дөңгелектерді бекітуге арналған. Саптама жұмсақ полиуретаннан жасалған демпферлік кірістірумен жабдықталған, соның арқасында шеңбер өңделетін бетке тығыз орналасады. Тегістеу және жылтырату жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Ілгектері бар жанасу беті velcro бекіту жүйесімен қадалы төсемдегі жабдықты жылдам бекітуді және ауыстыруды қамтамасыз етеді. Жиынтыққа бұрғылауға бекітуге арналған М14 бар адаптер-адаптер кіреді, бұл саптаманы қолдану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Бекіткіш гайка мен адаптер мырышталған, бұл коррозиядан қорғауды және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Сегменттің биіктігі | 19 |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Бекіту | М14 |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті немесе жылтыратқыш төсемдер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996145297 |
- Бағасы: 2 554 ₸

