
Бұрғыға және бұрғыға арналған қондырмасы Velcro бар, 125 мм, қатты Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм Matrix 76230 бұрғы мен бұрғыға арналған қатты қондырма, Velcro бар, бұрыштық тегістеуіштермен және 12000 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істейтін бұрғылармен бірге қолданылады. Металды, ағашты және пластикті тегістеу және жылтырату үшін қолданылады. Velcro бекіту жүйесі бар абразивті немесе жылтырату жастықшасы тірек тақтасына бекітіледі. Саптама берік полипропиленнен жасалған және өрескел өңдеу кезінде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ілгектері бар нейлоннан жасалған жанасу беті қадалы төсемдегі дискілерді сенімді бекітуді және жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Жинаққа саптаманы бұрғыға орнатуға мүмкіндік беретін M14 бұрандалы және диаметрі 8 мм сапты адаптер кіреді. Бекіткіш гайка мен адаптер мырышталған, бұл оларды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Сегменттің биіктігі | 28 |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Бекіту | М14 |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті немесе жылтыратқыш төсемдер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996145334 |
- Бағасы: 904 ₸

