
Бұрғыға арналған қондырма және Velcro бекіткіші бар, 125 мм, күшейтілген (TPU) Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған күшейтілген қондырма және TPU матрицасы 76238, Velcro бар, бұрыштық тегістеуіштерге және бұрғыларға орнатуға арналған тірек тақтасы, диаметрі 125 мм қондырғылармен үйлесімді. Қадалы төсемдегі абразивті және жылтырату төсемдерін орнатуды және ауыстыруды жеңілдететін velcro бекіту жүйесімен жабдықталған. Тегістеу және жылтырату жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Қатты TPU негізі саптаманы тегістеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Velcro ілмектерінің арнайы пішіні кәдімгі саптамалармен салыстырғанда жанасу бетінің беріктігі мен тозуға төзімділігін екі есе арттырады. Қондырма М14-тен патронға бекітуге арналған адаптермен жабдықталған, бұл оны бұрғыға орнатуға мүмкіндік береді. Гайка мен адаптердің беті мырышталған, сондықтан саптама коррозияға ұшырамайды және ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Сегменттің биіктігі | 24,5 |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Бекіту | М14 |
| Мақсаты | для полировальных кругов на ворсовой основе |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996145365 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

