
Velcro бар алақанға арналған қондырма, 125 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76242 Velcro бар алақан төсемі ұсақ тегістеу жұмыстары үшін қолданылады. Ол 125 мм стандартты өлшемдегі кез келген түйіршікті абразивті төсемдермен үйлесімді және замазка беттерін реттеуге, сондай-ақ металдан, ағаштан, пластмассадан, шыныдан және т.б. ұсақ заттарды өңдеуге жарамды. Артықшылықтары Жапсырма алақанға серпімді жолақпен бекітіледі және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Абразивті дөңгелектің "Velcro" бекіткіші тегістеуіштерді жылдам орнатуды және ауыстыруды қамтамасыз етеді. Төсем жұмсақ EVA материалынан жасалған, бұл әртүрлі түйіршіктердегі шеңберлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Бекіту | Ілмек және ілмек |
| Корпус материалы | EVA |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті дөңгелектерге арналған "Velcro астында" |
| Қону диаметрі | 125 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Штрих-код | 4044996145372 |
- Бағасы: 805 ₸

