
Табиғи киізден жасалған жалтыратқыш жылтырату шеңбері 125 х 22.2 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75934, 125 x 22,2 мм табиғи киізден жасалған жалпақ жылтырату жастықшасы болаттан, түсті металдардан, шыныдан, пластмассадан, тастан және т.б. беттерді өңдеуге арналған. Ол АЖМ (тегістеуіш) үшін жабдық болып табылады және құрылыста, жөндеуде, шанақ жұмыстарында, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі жапырақшаларға ұқсайтын негізге бекітілген сегменттерден тұрады, бұл жылтыратудың өнімділігі мен сапасын арттырады. Шеңбер киіздің тығыз құрылымына (100% қой жүні) байланысты жоғары тозуға төзімділігімен сипатталады. Жылтырататын пасталармен үйлесімділік шеңберді пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Сегменттің биіктігі | 17 |
| Топ | Жылтырату дискілері |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 759-Жылтырату дискілері |
| Бекіту | 22,2 |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Мақсаты | ШМ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | УШМ |
| Штрих-код | 4044996143781 |
- Бағасы: 1 041 ₸

