
Табиғи киізден жасалған үздіксіз жылтырату шеңбері 125 х 22.2 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75942, 125 x 22,2 мм табиғи киізден жасалған үздіксіз жылтырату жастықшасы — металл, болат, шыны, пластмасса және басқа материалдарды әрлеуге арналған бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық. Шеңбер тегіс беттерде жұмыс істегенде тиімді және құрылыс алаңында, автосервисте, сондай-ақ үй шеберханасында пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыстың жоғары сапасы — жүн талшықтары жақсы тазартқыш қасиеттерге ие. Төзімділік — тығыз киіз механикалық тозуға төзімді. Әртүрлі қолданулар — шеңберді жылтырататын пасталармен бірге пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Сегменттің биіктігі | 20 |
| Топ | Жылтырату дискілері |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 759-Жылтырату дискілері |
| Бекіту | 22,2 |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Мақсаты | ШМ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | УШМ |
| Штрих-код | 4044996143798 |
- Бағасы: 1 041 ₸

