
"Velcro астындағы" жылтырату қондырмасы, 150 мм, табиғи жүн Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табиғи жүннен жасалған Matrix 75953 "Velcro" жылтырату қондырмасы қондырма диаметрі 150 мм жылтырату машинасының тірек пластинасына бекітіледі, сонымен қатар d150 мм тірек пластинасын пайдаланған кезде бұрғыға немесе бұрғыға орнатуға болады. Ол боялған, металл және шыны беттерді әрлеу үшін қолданылады. Аса жұмсақ түгі бар саптама ұсақ сызаттарды тегістейді және жылтыр береді. Шанақты жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Velcro типті бекіту қондырманы бірнеше секунд ішінде орнатуға немесе ауыстыруға мүмкіндік береді. Серпімді жүн қада тозуға төзімді және пішінін қалпына келтіруге қабілетті, сондықтан саптама бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Жүннен жасалған диск жақсы жылтырату қасиеттеріне ие және өңделетін бетті аздап қыздырады, бұл жұмыс сапасын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Сегменттің биіктігі | 27 |
| Топ | Жылтырату дискілері |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 759-Жылтырату дискілері |
| Бекіту | - |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Мақсаты | АЖМ, ажарлағыш машиналар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996143811 |
- Бағасы: 1 777 ₸

