
"Velcro астындағы" жылтырату қондырмасы, 180 мм, Matrix қысқа өрілген жүннен жасалған жіп
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқа өрілген жүн жіптері бар Matrix 75964 "Velcro" жылтырату қондырмасы диаметрі 180 мм жабдықпен жұмыс істейтін бұрғы немесе тегістеуіштің тірек тақтасына орнатылады. Ол металл, шыны және боялған беттерді әрлеу үшін қолданылады. Қысқа қада ұсақ жарықтар мен сызаттарды тез жояды, сонымен қатар жылтыр береді. Қондырма автосервисте немесе жеке гаражда жұмыс істеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Жылдам орнату — шеңбер velcro типті бекітуге арналған қадалы төсеммен жабдықталған. Төзімділік — серпімді жүн талшығы баяу тозады және бастапқы пішінін оңай қалпына келтіреді. Тиімділік — саптаманы пайдалану жылтырату уақытын қысқартады және бетті жұмсақ өңдеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Сегменттің биіктігі | 22 |
| Топ | Жылтырату дискілері |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 759-Жылтырату дискілері |
| Бекіту | - |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Мақсаты | АЖМ, ажарлағыш машиналар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996143873 |
- Бағасы: 3 966 ₸

