
Тегістеуге арналған блок, 125 мм, "Velcro" матрицасы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" бар Matrix 75812, 125 мм тегістеу жолағы жөндеу, әрлеу, сырлау жұмыстары кезінде металды, ағашты, тасты және пластмассаларды өңдеу үшін қолданылады. Ол диаметрі 125 мм қадалы негіздегі абразивті дөңгелектерді (дискілерді) мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Блок тегістеуішке балама болып табылады. Артықшылықтары "Велкро" бекіткішінің арқасында тегістеуіш тіпті қарқынды жүктемелер кезінде де штангаға мықтап ұсталады. Тегістеу дөңгелегі негізге ғана емес, сонымен қатар штанганың бүйір бөліктеріне де бекітіледі, бұл блокты әмбебап етеді. Саусақ асты ойықтары жұмыстың үлкен көлемінің өзінде штанганың ыңғайлы ұсталуын және ыңғайлы тегістелуін қамтамасыз етеді. Кесек соққыға төзімді полипропиленнен жасалған, іс жүзінде температураның өзгеруіне және түсінің жоғалуына ұшырамайды. Салмағы 79 г — шаршамай-ақ штангамен ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Бекіту | Ілмек және ілмек |
| Корпус материалы | Полипропилен |
| Табан материалы | ПВХ |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті дөңгелектерге арналған "Velcro астында" |
| Қону диаметрі | 125 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Штрих-код | 4044996143910 |
- Бағасы: 2 199 ₸

