
"Velcro астындағы" жылтырату қондырмасы, 180 мм, өрілген жүннен жасалған жіп Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 180 мм Matrix 75958 "Velcro астында" жылтырату қондырмасы, тоқылған жүннен жасалған жіптен жасалған жұмыс беті тегістеуіштермен, сондай-ақ бұрғылармен және тиісті стандартты өлшемдегі "Velcro астында" тірек тақтасы орнатылған тегістеуіштермен бірге қолданылады. . Қаданың биіктігі 30 мм және жақсы жылтырату қабілетіне ие, микрожарықтарды тиімді түрде жояды және жылтыр береді. Қондырма металл және шыны беттерді, сондай-ақ лак-бояу жабындарын жылтырату үшін, негізінен шанақ жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Түк төсемінің арқасында саптама шебердің уақытын үнемдей отырып, "Velcro" көмегімен тірек тақтасына тез және оңай бекітіледі. Табиғи жүннен жасалған қада серпімділігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Бұл саптаманы пайдалану өңдеуді жылдамдатуға және жылтыратылған беттің қызуын азайтуға мүмкіндік береді, бұл жұмыстың өнімділігі мен сапасын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Сегменттің биіктігі | 30 |
| Топ | Жылтырату дискілері |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 759-Жылтырату дискілері |
| Бекіту | - |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Мақсаты | АЖМ, ажарлағыш машиналар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996143842 |
- Бағасы: 3 367 ₸

