
Қос жартылай жүнді қолғап, шпилькалы реттегіш, 150 г Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табиғи шпилькадан жасалған қос манжетті және реттегіші бар қос трикотаж қолғаптар төмен температура жағдайында ауыр құрылыс, механикалық құрастыру, такелаждық және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Қолғаптар қолды жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Жарамдылық мерзімі белгіленбеген. Құрамы: үстіңгі қолғап - 100% полиакрилонитрил (ПАН), ішкі қолғап - 50% жартылай жүн (қой жүнінен жасалған), 50% полиакрилонитрил (ПАН), ірі қара малдың арасы (ірі қара малдың арасы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Жүн |
| Өлшемі | 10 |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ C-KZ.АБ73.В.01707 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Платинум" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АБ73.В.01707.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 150 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Тоқу сыныбы | 7, 10 |
| Негіз материалы | акрил, шпилька, қой жүні |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800063502 |
- Бағасы: 1 183 ₸

