
Сыдырмалы киім сақтауға арналған қап, PEVA, 60 х 90 см Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe PEVA 93113, 60 x 90 см сыдырма қап, маусымдық және күнделікті заттарды ұқыпты сақтау үшін қолданылады. Оның арқасында киім шаңнан, ылғалдан, ластанудан, жәндіктерден сенімді қорғалады, бұл оның сыртқы түрін сақтайды. Сондай-ақ, қорапты заттарды қауіпсіз тасымалдау үшін пайдалануға болады, бұл іссапарларға, қойылымдарға және т.б. сапарларға шыққанда ыңғайлы. Артықшылықтары Қаптама күшейтілген тігістері бар тығыздығы 55 г\м2 су өткізбейтін PEVA материалынан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді. Сыдырма құлыптың арқасында пайдаланудың қарапайымдылығы қамтамасыз етіледі, себебі корпус оңай ашылады. Ілгішті орнатуға арналған саңылау қақпақты шкафта іліп қоюға және киімді ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Материал | PEVA |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-CN.АЖ47.В.11529-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.АЖ47.В.11529-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | ELFE |
| Өлшемдері | 60 х 90 см |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Тығыздығы | 60 г\м2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145143 |
- Бағасы: 524 ₸

