
Қысқыш F-тәрізді, тез қысылатын, 900 х 70 х 1130 мм, пластикалық корпус, бекіткіш, екі компонентті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 20568, 900 x 70 x 1130 мм, пластик қаптамасы бар, бекіткіші және екі компонентті тұтқасы бар F-тәрізді жылдам қысқыш қысқыш дайындамаларды әрі қарай өңдеу немесе құрастыру үшін қысуға мүмкіндік береді. Қысудың оңтайлы тереңдігі 70 мм арқасында көптеген мәселелерді шешуге көмектеседі. Пластиналы механизм жылжымалы иекті бағыттаушы бойымен бөлшекті мүмкіндігінше тығыз ұстауға жеткенше біртіндеп жылжытады. Бекіткіш жақтың кері бағытта қозғалуына жол бермейді. Қысқыш ағаш шеберханасында пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Штанга болаттан, ал корпус соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл құрылымның сенімділігін арттырады. Жақтарда қысылатын заттың бетін зақымданудан қорғайтын төсемдер бар. Тірек иегін қысқышты аралық құралға айналдырып, штанганың екінші ұшына қайта орналастыруға болады. Эргономикалық екі компонентті тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Қысқыштың ені | 900 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қысқыш тереңдігі | 70 мм |
| Топ | Струбцины F-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 204-Струбцины F-образные |
| Қысқыш | пошаговый |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996149028 |
- Бағасы: 4 638 ₸

