
Ванналар мен раковиналарға арналған жиектемелі таспа, 20 мм х 20 мм х 3.35 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 20 мм x 20 мм x 3,35 м Matrix 89091 жиек жолағы ванналардың, раковиналардың, үстелшелердің тігістерін тығыздау үшін қолданылады, қабырғалардың бұрыштары мен түйіспелеріне бекітуге жарамды. Жылтыр беттерге мықтап бекітіледі және жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға шыдайды.Артықшылықтарысапалы жабысқақ тірек таспаның жоғары адгезиялық қасиеттерін қамтамасыз етеді.Таспа зеңге, зеңге және зиянды бактерияларға төзімді, сондықтан олардың ванна бөлмесінде көбеюіне жол бермейді.Бұйым ылғалдың өтуіне жол бермейді, бұл жіктердің сенімді тығыздалуын қамтамасыз етеді.Таспаны орнату және орнату үшін арнайы дағдылар мен арнайы құралдар қажет емес.Өнімді тазалау құралдарының көмегімен жууға болады — олар оның бетін бұзбайды.Серпімді жиек жақсы созылады және желімделетін беттің пішінін тез қабылдайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.275 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 3.35 мм |
| Негізі | синтетикалық каучук |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996143576 |
- Бағасы: 2 062 ₸

