
Полипропилен күрек, 360 х 400 мм, тұтқасы 2С, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 360 x 400, 2С ағаш кесіндісі бар 61590 полипропиленді күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Салмағы 1,48 кг күрекпен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады. Ал ұзындығы 1550 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш соққыға төзімді полипропиленнен жасалған, ол -40 °С дейін аязға төзімді. Шөміштің жиегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемімен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Қатты ағаштан жасалған кесу жұмыстың ыңғайлылығын арттырады және ұзақ уақытқа созылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.48 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шөміштің биіктігі | 405 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1550 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа материалы | древесина твердых пород 2С |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -40°С |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Шөміштің ені | 360 мм |
| Штрих-код | 4606800050564 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

