
Көбіктенген негіздегі жабысқақ таспа, екі жақты ақ 25 мм х 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89081 ақ түсті, 25 мм x 5 м екі жақты көбік негізіндегі жабысқақ таспа металл, пластмасса, шыны, керамика, картон және басқа заттарды желімдеуге арналған. Тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды, жеке шеберханаларда пайдалануға болады. Үй-жайларды жөндеу, әрлеу кезінде пайдалы болады, безендіру мен қолөнерде пайдалы болады. Айналарды, автомобиль қалыптарын, ығысу мен діріл кернеулеріне ұшырайтын әртүрлі ілмектерді орнату үшін оңтайлы.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫУЛФ-сәулеленуге, температураның шектен шығуына және еріткіштерге төзімді жабысқақ құрамы мен негізі таспаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Жақсартылған формуланың жабысқақ құрамы таспаның жоғары адгезиялық қасиеттерін қамтамасыз етеді.Таспа тегіс және кедір-бұдыр материалдарды бірдей тиімді жабыстырады және бөлшектерді зақымдамай сенімді түрде біріктіреді.Жабысқақ таспа ылғалдылығы жоғары бөлмелерде қолдануға жарамды, себебі. сумен жанасқанда да желімдеу қабілетін жоғалтпайды.Жұмсақ және икемді таспа оңай жабысады және беттерден қабыршақтанады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Негізі | этилен винил ацетаты |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996142722 |
- Бағасы: 465 ₸

