
Көбіктенген негіздегі күшейтілген, екі жақты, қара жабысқақ таспа, 19 мм х 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 19 мм х 5 м, екі жақты, қара түсті Matrix 89084 күшейтілген көбік негізіндегі жабысқақ таспа тегіс және кедір-бұдыр беттерді зақымдау қаупінсіз сенімді түрде біріктіреді. Металлдан, пластиктен, картоннан, керамикадан, шыныдан жасалған бұйымдарды желімдеу үшін жарамды. Жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу барысында, қолөнермен айналысу кезінде пайдалы болады. Таспа діріл жүктемелеріне және ығысуларға ұшырайтын заттарды орнату үшін пайдаланылуы мүмкін: автомобиль қалыптары, айналар, ілгектер және т.б.Артықшылықтарыжоғары сапалы негіз және желім құрамы температураның шектен шығуына, ультракүлгін сәулелердің және еріткіштердің әсеріне төзімді.Таспа суланғанда жабысқақ қасиетін жоғалтпайды, бұл оны ылғалды үй-жайларда пайдалануға мүмкіндік береді.Жақсартылған формуланың жабысқақ құрамы бұйымның жабысқақтығын бірнеше есе арттырады.Таспаның жоғары жұмсақтығы мен икемділігі тегіс емес беттерді бүркемелеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Негізі | вспененный полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996142753 |
- Бағасы: 469 ₸

