
Қорғаныш үлдір, 4 х 5 м, 6 мкм, полиэтилен Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 6 мкм және өлшемі 4 х 5 м болатын Sibrtech 88800 қорғаныш полиэтилен пленкасы жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде шаң немесе қоқыс түсуі мүмкін заттар мен беттерді қорғау үшін қолданылады. Оның көмегімен терезе жақтауларының, еден жабындарының, жиһаздардың және т.б. ластануын болдырмауға болады.Артықшылықтарықауіпсіздік — пленкада бөгде қоспалар жоқ.Электростатикалық — полиэтилен пленкасы беттердің пішінін оңай қабылдайды.Төзімділік — беріктік сипаттамаларына байланысты пленка тартылған кезде деформацияланбайды.Сенімділік — жабын материалы су мен химиялық заттардың өтуіне жол бермейді.Әмбебаптығы — пленка пайдаланылуы мүмкін үй-жайлардың сыртында және ішінде.Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — бұйым ықшам қаптамада сатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.АД65.В.10413-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | \r\ЖШС "ИСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.АД65.В.10413-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.142 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Материал | қайталама полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Үлдірдің қалыңдығы | 6 мкм |
| Штрих-код | 4044996150154 |
- Бағасы: 430 ₸

