
Сыналар, 30 х 6 х 5мм, плиткаларды төсеуге арналған, 100 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88081 сыналары, 30 x 6 x 5 мм, 100 дана, плиткалардың бірінші қатарын тегістеуге және төсеу кезінде тігістердің қалыңдығын реттеуге арналған. Сондай-ақ, сыналар желімнің қатаюы кезінде плиткалардың жылжуына жол бермейді. Үшбұрышты пішін тігістің қалыңдығын өздігінен реттеуге және таңдауға мүмкіндік береді, сондықтан әртүрлі өлшемдегі тақтайшалармен де жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Берік және берік пластмассадан жасалған, плитка желімінің әсерінен пішінін өзгертпейді. Плиткаларды тегіс емес беттерге төсеу кезінде және қалау жіктерінде үлкен айырмашылықтар болған кезде біркелкі бірдей саңылауларды (жіктерді) жасауға көмектеседі. Өнімдерді бірнеше рет қолдануға болады, сондықтан олар шебердің арсеналында пайдалы көмекші болады. Қаптамадағы 100 сына үлкен аумақты тегістеу үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Өлшем | 30 х 6 х 5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996149776 |
- Бағасы: 218 ₸

