
Кресттер, 2.0 мм, плиткаларды төсеуге арналған, 200 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Плиткаларды қалауға арналған кресттер Matrix 88087, 2,0 мм, 200 дана. қаптамада, қабырғаларды немесе едендерді қаптауда қолданылады және мінсіз тегіс плитка буындарын жасауға арналған. Кресттердің көмегімен сіз жоғары эстетикалық тартымдылықтың беткі қабатын ала аласыз. Артықшылықтары Механикалық және химиялық әсерлерге төзімді пластмассадан жасалған, сондықтан пайдалану кезінде бұзылмайды және деформацияланбайды. Тігістерден оңай алынып тасталады, өйткені олар плиткаларға жабыспайды — бұл жұмысты жеңілдетеді және шебердің уақытын үнемдейді. Желімнен қарапайым сумен тазартылады және бірнеше рет қолдануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 200 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996149837 |
- Бағасы: 187 ₸

