
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш 400 мм, күлгін Sparta Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм Спарта 552945 қырғышы бар күлгін қар тазалағыш щетка қар жауғаннан кейін көлікті тазалау үшін қолданылады. Орташа қаттылықтағы қылшықтар шанақтың лак-бояу жабынын сызатпайды, ал ені 100 мм қырғыш әйнектердегі мұзды кетіруде тиімді. Сыпырғыш щетка автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштығы — қырғышы бар щетка аязға төзімді пластиктен жасалған.Тозуға төзімділік — қылшықтар тозуға төзімді, берік синтетикалық материалдан жасалған.Ыңғайлы сақтау — тұтқада щетканы ілуге болатын тесік бар.Пайдалану кезіндегі жайлылық — автокөлік щеткасының салмағы 195 г, бұл ұзақ уақыт пайдалану кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800063250 |
- Бағасы: 445 ₸

