
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш 400 мм, көгілдір Sparta Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм Спарта 552955 қырғышы бар көгілдір түсті қар тазалағыш щетка қар жауғаннан кейін көлікті тазалау үшін қолданылады. Орташа қаттылықтағы қылшықтар шанақтың лак-бояу жабынын сызатпайды, ал ені 100 мм қырғыш әйнектердегі мұзды кетіруде тиімді. Сыпырғыш щетка автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштығы — қырғышы бар щетка аязға төзімді пластиктен жасалған.Тозуға төзімділік — қылшықтар тозуға төзімді, берік синтетикалық материалдан жасалған.Ыңғайлы сақтау — тұтқада щетканы ілуге болатын тесік бар.Пайдалану кезіндегі жайлылық — автокөлік щеткасының салмағы 142 г, бұл ұзақ мерзімді пайдалану кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.142 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800063267 |
- Бағасы: 443 ₸

