
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш 530 мм, көгілдір Sparta Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 552985 мм Спарта 530 қырғышы бар көгілдір түсті қар тазалағыш щетка қар жауғаннан кейін көлікті тазалау үшін қолданылады. Орташа қаттылықтағы қылшықтар шанақтың лак-бояу жабынын сызатпайды, ал ені 100 мм қырғыш әйнектердегі мұзды кетіруде тиімді. Сыпырғыш щетка автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштығы — қырғышы бар щетка аязға төзімді пластиктен жасалған.Тозуға төзімділік — қылшықтар тозуға төзімді, берік синтетикалық материалдан жасалған.Ыңғайлы сақтау — тұтқада щетканы ілуге болатын тесік бар.Пайдалану кезіндегі жайлылық — автокөлік щеткасының салмағы 167 г, бұл ұзақ мерзімді пайдалану кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 535 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.53 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800063281 |
- Бағасы: 508 ₸

