
Алюминийден жасалған жабысқақ таспа, 50 мм х 10 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 10 м және ені 50 мм Matrix 89071 алюминий жабысқақ таспа желдету және ауаны баптау жүйелеріндегі түйіспелер мен тігістерді қорғау үшін қолданылады. Фольга су және ауа өткізбейтін, соның арқасында таспа кірдің, шаңның енуіне, коррозия мен көгерудің пайда болуына жол бермейді. Таспа жөндеу, құрылыс және оқшаулау жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — алюминий фольга таспасының негізі ылғалға, ультракүлгін сәулелерге, механикалық кернеулерге және жоғары температураға төзімді. Синтетикалық каучук негізіндегі желім — таспа кез келген бетке мықтап жабысады. Сенімділік — таспаны -30-дан +120 градусқа дейінгі кең температура диапазонында пайдалануға болады. Экологиялық таза — картон-қағаз төлкедегі алюминий таспа қыздырылған және жойылған кезде де адамдарға және қоршаған ортаға зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.128 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Негізі | алюминиевая фольга |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Күміс |
| Штрих-код | 4044996143033 |
- Бағасы: 805 ₸

