
Сыдырмасы бар киімдерді сақтауға арналған қап, тоқыма емес материал, ПВХ, 60 х 90 см Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоқылмаған материалдан және ПВХ-дан жасалған Elfe 93115, 60 x 90 см сыдырма қапшық заттарды ұқыпты сақтауға мүмкіндік береді және шаңның, кірдің, иістердің және ылғалдың оларға түсуіне жол бермейді. Ол сондай-ақ жәндіктерден қорғауды қамтамасыз етеді, сондықтан маусымдық киімге жарамды. Қапшық саяжайға, іссапарларға, сөз сөйлеуге және т.б. заттарды тасымалдау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік және сенімділік — қаптама тығыздығы 55 г\м2 дем алатын тоқыма емес материалдан және арматураланған тігістері бар ПВХ-дан жасалған. Пайдаланудың қарапайымдылығы — жоғарғы терезе арқылы қаптаманы ашпай-ақ мазмұнын көруге болады. Сыдырма құлып — қап киімді алу үшін оңай ашылады. Ілгіш тесігі — өнімді шкафта сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | ПВХ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-CN.АЖ47.В.11529-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.АЖ47.В.11529-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.101 кг |
| Өлшемдері | 60 х 90 см |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Тығыздығы | 60 г\м2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145167 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

