
"Velcro астындағы" жылтырату қондырмасы, 150 мм, Пенополитенді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 150 мм Matrix 75969 "Velcro" көбік жылтырату қондырмасы тегістеуіштермен немесе бұрғылармен бірге қолданылады және сәйкес өлшемдегі тірек пластинасына орнатылады. Саптама металл, шыны және боялған беттерге нәзік әсер етіп, оларға тегістік пен жылтырлық береді. Осының арқасында ол жылтырату жұмыстарында, әсіресе шанақты жөндеу саласында сұранысқа ие. Артықшылықтары Саптама "Velcro" арқылы бекітіледі, сондықтан оны орнату бірнеше секундты алады. Жұмсақ көбік дөңгелегі бедерлі беттерді өңдеуді жеңілдетеді және өңдеуден кейін қалдық қалдырмайды. Жылтырататын құрамдармен пайдаланған кезде саптама жүргізілетін жұмыстардың сапасын арттыра отырып, оларды беті бойынша біркелкі таратады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.041 кг |
| Топ | Жылтырату дискілері |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 759-Жылтырату дискілері |
| Өңдеу материалы | табиғи жүн |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Орнату | дрель, УШМ |
| Штрих-код | 4044996143897 |
- Бағасы: 953 ₸

