
Арматураланған суарғыш шланг, ПВХ, 3/4", 50 м, "Azure" Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 50 м және диаметрі 3/4 болатын Palisad "Azure" 67611 арматураланған ПВХ суару шлангісі учаскеде тиімді суару жүйесін құруға көмектеседі. Бұйым Palisad ТМ барлық суару кешендеріне жарамды.Артықшылықтарбақша шлангісі жоғары сапалы және берік материалдан — ПВХ-дан жасалған.Арматура шлангтың майысуына және бұралуына төзімділік береді, оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады.Шланг икемділіктің жоғары дәрежесіне ие, соның арқасында деформациядан кейін пішінін тез қайтарады.ПВХ қоршаған орта үшін қауіпсіз, себебі ол қауіпті заттарды шығармайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабаттар саны | 4 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 10.3 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6755-Шланги 4-слойные Azure |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 25 бар |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800060600 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

