
Бонсай мен топиарияға арналған 150 мм түзу кескіш кескіш, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, екі компонентті тұтқалары бар Palisad 60498 түзу кескіш кескіш бонсай мен топиарий тәждерін қалыптастыру үшін, сондай-ақ жабық өсімдіктер мен көкөніс дақылдарын күту үшін қолданылады. Қалыңдығы 12 мм-ге дейін тірі бұтақтар мен өркендерді кесуге жарамды. Пышақтар параллель жазықтықта қозғалады және өсімдікке ең аз зақым келтіре отырып, біркелкі, ұқыпты кесінді жасайды. Пышақтардың жабылу тығыздығы бұрандамен реттеледі. Бонсайға арналған кескіштер үйде де, елде де пайдалы болады.Артықшылықтарытот баспайтын болаттан жасалған жұмыс бөлшектері тоттан қорғау үшін коррозияға қарсы маймен қапталған.Кесу жиегі индукциялық сөндірілген және дәл қайралған, сондықтан кескіштер тозуға төзімді.Пышақтарды жабық күйде ұстау үшін бекіткіш қарастырылған, бұл құралды сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіз болуын қамтамасыз етеді.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулері бар екі бөліктен тұратын тұтқалар ультракүлгін сәулелерге төзімді, бұл кескіштердің қызмет ету мерзімін ұзартады.Резеңкеленген тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.Тұтқалар арасындағы амортизатор құралдың сынуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.069 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 172 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 97 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 12 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146881 |
- Бағасы: 1 724 ₸

