
Гүлді секатор, 160 мм, бонсай мен топиарияға арналған, екі компонентті тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Palisad 60499 бонсай және топиарлы гүл кескіш жас өскіндер мен сабақтарды қалыңдығы 10 мм-ге дейін кеседі. Параллель жазықтықта қозғалатын жүздер біркелкі, ұқыпты кесуді қамтамасыз етеді. Құрал гүлдерге күтім жасау, бонсай тәждерін және топиарлық мүсіндерді безендіру үшін қолданылады. Ол сондай—ақ тұрмыстық мақсаттарда - картон, қағаз, мата, гартер материалдарын кесу үшін қолдануға жарамды. Құралдың қалақтары тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан коррозияға төзімді. Секаторлар жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтарыжапырақтар индукциялық шынықтырудан өтті, ал жиектері дәлме-дәл қайралған, бұл олардың жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Құралдың жұмыс беттерін жабу үшін қолданылатын коррозияға қарсы май тоттан қосымша қорғанысты қамтамасыз етеді.Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын басқаруға мүмкіндік береді.Пышақтардың бекіткіші олардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді, сондықтан құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Тұтқалар ультракүлгін сәулелеріне төзімді полипропиленнен жасалған, бұл бақша кескіштерінің қызмет ету мерзімін ұзартады.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді, бұл құралмен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.Конструкцияда кескіштердің сынуын болдырмайтын тұтқалар арасында амортизатор қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.069 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 97 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | жас өскіндерді, гүлдерді кесуге, бонсай және топиар пішіндерін жасауға; картон, қағаз, мата, гартер материалдарын және басқа да жұмыстарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146898 |
- Бағасы: 1 675 ₸

