
Бонсай мен топиарияға арналған түзу кескіш кескіш, Люкс, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 60496 түзу кескіш кескіш бонсай тәждерін пішіндеу және топиарларды жасау үшін, сондай-ақ жабық өсімдіктерге күтім жасау үшін қолданылады. Диаметрі 12 мм-ге дейінгі жас бұтақтар мен өркендерді кесуге арналған. Бонсай кескіш пышақтары параллель жазықтықта қозғалады, бұл шырынның аз шығынымен жұмсақ кесуді қамтамасыз етеді. Пышақтардың түйісу тығыздығы бұранда көмегімен реттеледі.Артықшылықтарыжапырақтар жоғары көміртекті жапондық SK-5 аспаптық болаттан жасалған, бұл олардың максималды қаттылығы мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Кесу жиегі дәлме-дәл қайраудан өтті, сондықтан кескіштер жоғары өнімділік ресурсына ие.Кескіш пышақтың тефлон жабыны оны коррозияның пайда болуынан қорғайды және үйкеліс күшін азайту арқылы кесуді жеңілдетеді.Тірек жүзі мырышпен қапталған, сондықтан құрал толығымен тот баспайды.Жұмыс істемейтін күйде пышақтар олардың өздігінен ашылуына жол бермеу үшін құлыппен ұсталады.Конструкцияда кескіштерді сынудан қорғайтын тұтқалар арасында амортизатор қарастырылған.Полиамидтен жасалған тұтқаларда термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер бар, сондықтан құралдың жұмысы ыңғайлы, сонымен қатар ультракүлгін сәулелерден және температураның өзгеруінен қорықпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 269 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 89 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 12 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996147222 |
- Бағасы: 1 484 ₸

