
Бонсай және топиарияға арналған қайшылар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Luxe 60497 қайшы бонсайларды кесу және топиарларды жасау үшін қолданылады. Жас бұтақтар мен гүл сабақтарының диаметрі 10 мм-ге дейін кесіледі, сонымен қатар қағазды, картонды, матаны, гартер сымын кесуге қабілетті. Қайшының жүздері параллель жазықтықта орналасқан, бұл дәл және ұқыпты кесуді қамтамасыз етеді. Конструкцияда қажет болған жағдайда пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік беретін бұранда қарастырылған.Артықшылықтарыжапырақтар индукциялық сөндіруден өткен орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен тозуға төзімділікпен сипатталады.Дәлме-дәл қайраудың арқасында жұмыс жиектері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.Қайшының жұмыс беттеріне коррозияның пайда болуынан қорғайтын хром жабыны жағылады.Термопластикалық кірістірулері бар полиамидтен жасалған тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, температураның шектен шығуына және ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді.Бекіткіш пышақтарды жабық күйде мықтап ұстайды, бұл олардың сақтау немесе тасымалдау кезінде ашылуына жол бермейді.Тұтқалардың арасында демпфер бар, ол оларды жұмыс кезінде сынудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 269 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 89 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для обобрезки молодых побегов, цветов, создания бонсай и топиарных фигур; резки картона, бумаги, ткани, подвязочного материала и прочих хозяйственных работ |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996147239 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

