
Тұтас металдан жасалған түзу кескіш кескіш, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 60492 тұтас металдан жасалған түзу кескіш кескіш — жазғы коттедждегі өсімдіктерді күтіп-баптау үшін қолданылатын, диаметрі 25 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге арналған құрал. Параллель жазықтықта қозғалатын жүздер өсімдікке аз зиян келтіре отырып, тегіс және таза кесінді жасайды. Пышақтардың жабылу тығыздығын бұранда арқылы реттеуге болады.Артықшылықтарыөсімдік кескіште жоғары көміртекті болаттан жасалған және индукциялық сөндіруден өткен қалақтары бар, бұл оны сенімді және берік құрал етеді.Кесу жиегін дәлме-дәл қайрау кескіштің жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді.Коррозияға қарсы маймен қапталған жүздер коррозияның пайда болуынан қорғалған.Соғылған болат тұтқалар иілуге және сынуға төзімді, бұл құралдың сенімділігін арттырады.Бекіткіш кронштейн тұтқаларды жабық күйде мықтап ұстайды, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.ПВХ жабынының арқасында тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | жоғары көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ыстық соғу |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146874 |
- Бағасы: 2 528 ₸

