
Тікелей кесілген кескіш, 210 мм, ПВХ қаптамасындағы металл тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм, ПВХ қабықшасы бар металл тұтқалары бар Palisad LUXE 60481 түзу кескіш кескіш қалыңдығы 20 мм-ге дейін тірі бұтақтарды таза кесуге мүмкіндік береді, бұл өсімдікке ең аз зиян келтіреді. Пышақтар параллель жазықтықта қозғалады, ал олардың түйіскен жерінің тығыздығы бұрандамен реттеледі, осылайша кесу әрқашан тегіс және ұқыпты болады. Секаторлар жазғы коттедждегі өсімдіктерді күту үшін пайдалы.Артықшылықтарықұрал тозуға төзімді және берік, өйткені оның қалақтары жоғары берік жапондық СК-5 аспаптық болаттан жасалған.Кесетін жүздің ресурсы жоғары, себебі индукциялық шынықтырудан өткен және дәлме-дәл қайралған.Бақша кескіш кескіш пышақтың тефлон жабынының арқасында бұтақтарды оңай және жылдам кеседі.Жұмыс беттері коррозиядан кескіш қалақшаның тефлон жабынымен және тіреуіш хромдалған жабынмен қорғалған.Кескіштерді сақтау және тасымалдау қауіпсіз, өйткені олардың пышақтары құлыппен жабық күйде мықтап ұсталады.Құрал қысу күшін 10%-ға арттыратын ұлғайтылған топсаның арқасында айтарлықтай күш қолдануға мүмкіндік береді.Өсімдік кескіштері сенімді, өйткені олардың тұтқалары алюминий қорытпасынан құйылған және сынуға және майысуға төзімді.Тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, өйткені ПВХ жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996147192 |
- Бағасы: 7 331 ₸

