
Тікелей кесілген кескіш, 205 мм, металл резеңкеленген тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 205 мм Palisad LUXE 60482 түзу кескіш кескіш диаметрі 25 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады, сондықтан қала маңындағы аумақта пайдалы болады. Жабық өсімдіктерге күтім жасау, бонсай тәждерін қалыптастыру және топиарлы мүсіндерді жасау үшін қолайлы. Жұмыс пышағы тірек пышағына параллель жазықтықта қозғалатындықтан, бұтақты таза түрде кесіп тастайды. Пышақтардың түйісуі босаған жағдайда оларды бұранда арқылы реттеуге болады.Артықшылықтарыжапырақтар жоғары сапалы жапондық SK-5 аспаптық болаттан жасалған, бұл кескіштерді тозуға төзімді және берік құрал етеді.Кескіш қалақ индукциялық шынықтырудан өтті, ал жұмыс жиегі дәлме-дәл қайралған, бұл кескіштердің жұмыс істеу мерзімін арттырады.Хромдалған жабын жұмыс беттерін коррозиядан қорғайды, бұл бақша кескіштерінің қызмет ету мерзімін ұзартады.Жұмыс істемейтін күйде пышақтар құлыппен мықтап ұсталады, бұл олардың өздігінен ашылу мүмкіндігін болдырмайды.Тұтқалар алюминий қорытпасынан жасалған, бұл құралдың беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулердің арқасында тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.236 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146867 |
- Бағасы: 5 593 ₸

