
Тікелей кесілген кескіш, 200 мм, ысырма механизмі, резеңкеленген металл тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм Palisad 60488 түзу кескіш кескіш, ысырма механизмі және металл резеңкеленген тұтқалары бар, қалыңдығы 20 мм—ге дейін тірі және құрғақ бұтақтарды кесуге арналған әмбебап құрал. Ратчет механизмінің арқасында бұтақтарды кесу кезең-кезеңімен жүзеге асырылады, бұл өсімдікке ең аз зиян келтіре отырып, біркелкі және таза кесуді қамтамасыз етеді. Шегінісі бар тірек жүзі жұмыс барысында бұтақты ұстап тұруға көмектеседі. Пышақтардың жабылу дәрежесін бұранда арқылы реттеуге болады. Секреторлар жазғы коттедждегі өсімдіктерді күту үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыжапырақтар орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан құрал ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды.Индукциялық сөндіруден өткен кесу жиегі дәлме-дәл қайралған және кескіштің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Кесу пышағында кесуді жеңілдету үшін тефлон жабыны бар.Жұмыс пышағындағы тефлон жабыны және тірек пышағындағы ұнтақ эмаль бау-бақша кескіштерін коррозиядан қорғайды.Ратчет механизмі қолданылатын күшті 20%-ға арттырады, бұл шебердің күшін үнемдейді.Бекіткіш пышақтарды жабық күйде ұстайды, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.Үстіңгі тұтқасы берік алюминий қорытпасынан құйылған, ал төменгі тұтқасы көміртекті болаттан жасалған, сондықтан кескіштер ұзақ уақыт қызмет етеді.Үстіңгі тұтқадағы ПВХ төсемінің арқасында құрал қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл ұзақ уақыт пайдалану кезінде жайлылықты арттырады.Төменгі тұтқада саусақтарыңызды жұмыс кезінде жарақаттанудан қорғайтын қорғаныс бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 242 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Кесуді күшейту механизмі | ысырмалы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для обрезки живых, сухих и увядших веток |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146492 |
- Бағасы: 3 265 ₸

