
Тікелей кескіш кескіш, 205 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 205 мм, екі компонентті тұтқалары бар Palisad LUXE 60483 түзу кескіш кескіш — диаметрі 18 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге арналған құрал. Пышақтар параллель жазықтықта қозғалады, осылайша кесу тегіс және ұқыпты болады және зауыт ең аз зақымдалады. Жұмыс бөліктерінің материалы орташа көміртекті болат болып табылады, сондықтан құрал ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Полиамидтен жасалған екі компонентті тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, бұл кескіштердің қызмет ету мерзімін ұзартады. Құрал елдегі және бақшадағы өсімдіктерге күтім жасауды жеңілдетеді.Артықшылықтары Кесу жиегі индукциялық сөндіруден өтті және дәл қайралған, сондықтан ол тозуға төзімді және ұзақ уақыт жұмыс қасиеттерін сақтайды.Пышақтың жабылу тығыздығы бұрандамен реттеледі, бұл кесу сапасын жақсартуға мүмкіндік береді.Буын механизмі кесу күшін 15%-ға арттырады, бұл қатты және қалың бұтақтарды өңдеуді жеңілдетеді.Кескіш пышақтың тефлон жабыны кесуді жеңілдетеді және коррозияның пайда болуына жол бермейді.Бау-бақша кескіштеріндегі тірек жүзі оны тот басудан қорғау үшін коррозияға қарсы жабынмен қапталған.Пышақтардың бекіткіші сақтау немесе тасымалдау кезінде олардың ашылуына жол бермейді, осылайша жарақат алу қаупін болдырмайды.Үстіңгі тұтқада термопластикалық резеңкеден жасалған кірістіру бар, ал төменгі тұтқада саусақ ойығы бар, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты арттырады.Құралдың сынуын болдырмайтын тұтқалар арасында амортизатор бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 18 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Кесуді күшейту механизмі | жұдырықшалы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | жабық топса |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996147208 |
- Бағасы: 5 366 ₸

