
Анвилді кескіш, 205 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 205 мм, екі компонентті тұтқалары бар Palisad LUXE 60484 анвилді кескіш — диаметрі 18 мм-ге дейін құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған бақша құралдары. Тірек анвил бұтақты бекітуге көмектеседі, ал пышақтың тефлон жабыны кесуді жеңілдетеді. Кесу өсімдікке ең аз зиян келтіре отырып жүзеге асырылады. Реттеу бұрандасы пышақтың анвилмен жабылу тығыздығын бақылау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Буын механизмі қолданылатын күшті 15%-ға арттырады, бұл ұзақ мерзімді жұмыс кезінде пайдаланушының шаршауын азайтады. Құрал саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарбақша кескіштері жоғары беріктік пен тозуға төзімділікке ие, өйткені оның жұмыс бөліктері орташа көміртекті болаттан жасалған.Құрал коррозиядан қорғалған, себебі кесу пышағы тефлонмен қапталған, ал тірек жүзі хромдалған.Кескіш жүздің жұмысқа қабілеттілігі жоғары ресурсқа ие, өйткені ол индукциялық шынықтырудан өткен және дәлме-дәл қайралған кесу жиегі бар.Тегіс бұтақтарды анвилдің қырлы бетінің арқасында кесуге ыңғайлы.Пышақтар сақтау немесе тасымалдау кезінде ашылмайды, себебі оларды бекіткіш мықтап ұстайды.Кескіштер ұзаққа созылады, өйткені олардың тұтқалары ультракүлгін сәулелеріне төзімді нейлоннан жасалған.Тұтқалар ауыр пайдалануға төтеп бере алады, себебі олардың арасында сынуды болдырмайтын амортизатор бар.Саусақ ойығы мен термопластикалық резеңке кірістірулердің арқасында кескіштермен жұмыс істеу ыңғайлы, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 89 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 18 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Кесуді күшейту механизмі | жұдырықшалы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | жабық топса |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996147215 |
- Бағасы: 5 366 ₸

