
Experte құралына арналған рюкзак, 77 қалта, пластик түбі, органайзер, 360 x 205 x 470 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдері 360 x 205 x 470 мм, пластикалық түбі және ұйымдастырушысы бар Gross Experte 90270 құрал рюкзактарында әртүрлі пішіндер мен өлшемдегі 77 қалта бар, бұл оның кеңістігін барынша пайдалануға мүмкіндік береді. Ұсақ және ірі құралдарды тасымалдауға және сақтауға арналған. 70 қалталы органайзерді өз бетінше пайдалануға болады, ал жұмыс орнында ыңғайлы орналастыру үшін арнайы топса қарастырылған.Артықшылықтарырюкзак берік полиэфирден жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Қатты пластик түбі соққыға төзімді және ішіндегісін сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.Жұмсақ төсемдері бар кең белдіктер бұйымның салмағын біркелкі таратады және ұзақ уақыт пайдалану кезінде шаршауды азайтады.Арқалығы эргономикалық түрде жасалған, тіпті рюкзак толық жүктелген кезде де жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.375 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 470 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.24214 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.24214.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | GROSS |
| Өлшемдері | 380 x 205 x 470 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 77 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996146584 |
- Бағасы: 27 352 ₸

