
Meister құрал сөмкесі, 31 қалта, ноутбук бөлімі, иық белдігі, 400 x 170 x 300 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Meister 90271 сөмкесі, 400 x 170 x 300 мм, 31 қалта, ноутбук бөлімі және иық белдігі бар, қол құралдарын тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы. Техниканы жөндейтін шеберлерге, слесарларға, электриктерге жарайды. Сөмкені кеңсеге апаруға болады — оған диагоналы 15 дюймге дейінгі ноутбук пен А4 форматындағы қағаздар сыяды. Сөмкеде 31 қалта және ыңғайлы бекітетін резеңке таспалар бар, сондықтан ондағы әрбір құрал әрқашан өз орнында. Артықшылықтары Әмбебаптығы — сөмкені көлікте алып жүруге болады, сонымен қатар сапарға өзіңізбен бірге алып жүруге болады, өйткені ол чемоданның тұтқасына оңай бекітіледі. Ыңғайлы пайдалану — сөмкені тұтқалары мен ұзартқыш төсемі бар реттелетін иық белдігінің арқасында алып жүруге ыңғайлы. Төзімділік — сөмке тозуға төзімді, тозуға төзімді материалдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.438 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.24214 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/дТС-98277-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | GROSS |
| Өлшемдері | 400 х 170 х 300 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 31 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996146591 |
- Бағасы: 18 481 ₸

