
HanD Werker құрал сөмкесі, 26 қалта, түбі пластик, иық бауы, 400 x 225 x 310 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдері 400 x 225 x 310 мм, 26 қалтасы, пластик түбі және иық белдігі бар Gross Handwerker 90272 құрал сөмкесі слесарьларға, монтажшыларға, электриктерге, сондай-ақ автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады. Негізгі бөлімде, ішкі және сыртқы қалталарда барлық қажетті құралдар орналасады.Артықшылықтарысөмке беріктігі жоғары карабиндері бар иық белдігімен жабдықталған, сондықтан оны киюге ыңғайлы.Сөмкенің материалы — оның тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін берік полиэстер.Қатты пластик түбінің арқасында сөмке айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.24214 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.24214.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | GROSS |
| Өлшемдері | 400 x 225 x 310 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 26 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996146607 |
- Бағасы: 11 857 ₸

