
Ауыстырылатын ролик "Велюр" Pro, 250 мм, қадасы 4 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, жүн 50%, полиакрил 50% MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик MTX PRO "VELOR" 81328, 50% жүннен және 50% полиакрилден жасалған 4 мм қадасы бар, роликтің ені 250 мм және диаметрі 48 мм 6 мм дөңгелекке орнатылады. Едендерді және тегіс сүректерді лактау кезінде қолданылады. Қысқа түкті тон соңғы жабынды жағуға жарамды және алкидті және эпоксидті лактармен, сондай-ақ еріткіш негізіндегі қорғаныс қосылыстарымен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Жүннің 50% болуына байланысты түк бояу мен лакты жақсы сіңіреді және оның бетіне біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Полиакрил тозуға төзімді, бұл роликтің қызмет ету мерзімін ұзартады. Сәндік жабын жиектері өңделген жіксіз үлбірдің арқасында ақаусыз жағылады. Шуба шығыршықта мықтап ұсталады, өйткені оны бекіту кезінде Termofusion технологиясы пайдаланылған. Жылдам босатылатын конструкцияның арқасында роликті тазалау немесе жаңасына ауыстыру үшін бугельден оңай алуға болады. Ролик ең жаңа технология бойынша жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил, жүн |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996142463 |
- Бағасы: 393 ₸

