
Кері жиналмалы қолшатыр-таяқ, Soft ToucH Palisad жабыны бар эргономикалық тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Soft Touch жабыны бар эргономикалық тұтқасы бар Palisad 69700 кері жиналмалы қолшатыр-таяғы кәдімгі қолшатырларға қарағанда әлдеқайда ыңғайлы, себебі ол жабылған кезде дымқыл жағы ішінде қалады. Осылайша су иесіне, заттарға және басқа адамдарға түспейді. Бұл конструкция желдің екпініне төзімді, сондықтан спицалар мен күмбез өте ұзақ уақытқа созылады. Артықшылықтары Қолшатыр бүктеуді қажет етпей тік күйде кептіріледі, сондықтан көп орын қажет етпейді. Қолшатырмен жүру ыңғайлы, себебі Soft Touch жабыны бар тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді. Қолшатыр еденге орнату үшін қосымша қолдауды қажет етпейді, яғни оны кез келген жерде кептіруге болады. С-пішінінің тұтқасы қолшатырды білекке іліп қоюға мүмкіндік береді, осылайша екі қолды босатады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 825 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.584 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 697 - Қолшатырлар |
| Диаметрі | 1080 мм |
| Материал | алюминий қорытпасы, пластик, понг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996151038 |
- Бағасы: 4 650 ₸

