
Қондыру шөміші тар, 60 х 315 мм, тот баспайтын болат, екі компонентті тұтқа, Premium Plus, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad PREMIUM PLUS 62052 өлшемі 60 x 315 мм, тот баспайтын болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар, өсімдіктерді отырғызу және трансплантациялау үшін оңтайлы тар отырғызғыш. Бұл бағбандарға шағын төсектер мен гүлзарларды өңдеу үшін пайдалы болады.Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған бак коррозия қаупінсіз ұзақ уақыт қызмет етеді.Кенептің үшкір ұшы бар, сондықтан ол жерге оңай енеді.Шөмішпен отырғызу тереңдігін басқаруға болады, себебі жұмыс пышағында өлшеу шкаласы бар.Сырғуға қарсы жабыны бар тұтқа құралдың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.Қалақшаның жеңіл конструкциясы (салмағы небәрі 185 г) шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Құрал тұтқасындағы саңылаудың арқасында ілулі күйде сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996147413 |
- Бағасы: 2 672 ₸

