
Қондыру шанышқысы, 80 х 290 мм, тот баспайтын болат, екі компонентті тұтқа, Premium Plus, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
80х290 мм екі компонентті тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған Palisad PREMIUM PLUS 62053 отырғызу шанышқысы бағбандарға саяжайда жұмыс істеу үшін пайдалы. Ол ұсақ сәндік өсімдіктерді трансплантациялау, топырақты қопсыту және арамшөптерді жою кезінде оларды күтуге арналған. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған қалыңдатылған тістер сынуға төзімді, жерге таптамай оңай енеді. Жұмыс бөлігінің коррозияға қарсы материалы құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Полипропиленнен және иілгіш резеңкеден жасалған екі компонентті тұтқа қолға сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Тұтқадағы ақылды саңылаудың арқасында шанышқыны сақтау үшін іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.205 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996147383 |
- Бағасы: 2 728 ₸

