
3 тісті жыртқыш80 х 310 мм, тот баспайтын болат, екі компонентті тұтқа, Premium Plus, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 80 x 310 мм, тот баспайтын болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар Palisad PREMIUM PLUS 62054 жыртқышы аумақты ретке келтіруге көмектеседі. Бұл топырақты терең қопсытуға және төсектер мен гүлзарлардағы арамшөптердің тамырларын кесуге мүмкіндік береді. 80 x 310 мм шағын габаритті жыртқышпен кеңістік шектеулі жағдайларда жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Коррозияға төзімділік және жыртқыштың жоғары ресурсы ол жасалған тот баспайтын болаттан жасалған. Эргономикалық тұтқада сырғып кетпестен сенімді ұстау үшін термопластикалық резеңке төсемі бар. Тұтқадағы тесіктің арқасында жыртқышты ілгекке немесе шегеге іліп қоюға болады, сондықтан ол көп орын алмайды. Жыртқыштың салмағы 235 г құрайды, бұл қолдың шаршауын азайтады және жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996147390 |
- Бағасы: 2 788 ₸

