
Мотыжка құрастырылған, 70 х 290 мм, тот баспайтын болат, екі компонентті тұтқа, Premium Plus, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad PREMIUM PLUS 62055 тот баспайтын болаттан жасалған, 70 x 290 мм, екі бөліктен тұратын тұтқасы бар, екі құралды — жыртқышты және кетменді бірден ауыстырады. Оның көмегімен сіз топырақты арамшөптерден арылтып, қопсыта аласыз, ұсақ арамшөптерді алып тастай аласыз, өсімдіктерді қопсытып, тұқым отырғызуға арналған ойықтар жасай аласыз. Шағын өлшемдері 70 x 290 мм болғандықтан, кетмен төсек қатарлары арасында, жақын отырғызылған өсімдіктері бар гүлзарларда және жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Құралдың сенімділігі мен жоғары ресурсы коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған тұтас құбырлы төсеммен қамтамасыз етіледі. Өткір жұмыс жиегі жұмысты жеңілдетеді, өйткені топыраққа оңай енеді. Эргономикалық пішінді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және ыңғайлы жұмыс істеу үшін сырғанауға қарсы жабыны бар. Оңай ілулі сақтау үшін тұтқада саңылау қарастырылған. Шұңқырдың салмағы 280 г, соның арқасында жұмыс кезінде қол шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 168 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996147437 |
- Бағасы: 4 180 ₸

