
Түбір кетіргіш, 345 мм, тот баспайтын болат, екі компонентті тұтқа, Premium Plus, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad PREMIUM PLUS 62056, 345 мм, екі бөліктен тұратын тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тамыр тазартқыш арамшөптерді жоюды жеңілдетеді. Бұл сайтты қажетсіз күш-жігерсіз ретке келтіруге мүмкіндік береді, сондықтан ол бағбандар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Тамыр кетіргіш басқа өсімдіктерге зиянын тигізбейді, өйткені ол тамырды нәзік түрде жояды. Артықшылықтары Тот баспайтын болат тамыр кетіргіштің жұмыс бөлігін өндіруде қолданылады, бұл оның коррозияға төзімділігін және жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Сүйір, айыр ұшы топыраққа оңай еніп, арамшөпті тамырымен жұлып алады. Жартылай шеңберлі тірек мәдени өсімдіктерге зақым келтірместен топырақтан арамшөптерді оңай алуға мүмкіндік береді. Түбір кетіргішпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол резеңке кірістірулері бар екі компонентті эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Тамыр кетіргіштің салмағы небәрі 223 г, сондықтан қолға көп күш түсірмейді. Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 345 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996147420 |
- Бағасы: 2 914 ₸

