
Қондыру шанышқысы 3 тісті, екі компонентті тұтқа, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар 3 тісті Palisad LUXE 62011 отырғызу шанышқысы бақша мен көкөніс бақшасында, шағын гүлзарлар мен бақша төсектерінде, сондай-ақ жету қиын жерлерде өсімдіктерге күтім жасауды ыңғайлы етеді. Металл тістер тіпті қатты жерді таптамай-ақ оңай қопсытады. Артықшылықтары Алюминий қорытпасынан жасалған тұтас құйылған жұмыс бөлігінің сенімділігі мен кернеуге төзімділігі бар. Коррозияға қарсы жабын құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Екі компонентті резеңкеленген тұтқа сырғып кетпей жұмыс істеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Тұтқаның үстіңгі жағындағы саңылау шанышқыны ілу үшін қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.108 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 649-Инструмент с двухкомпонентной рукояткой, серия SMART |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Smart |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996150796 |
- Бағасы: 878 ₸

