
4 тісті тырма, екі компонентті тұтқа, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар 4 тісті жартылай кәсіби Palisad LUXE 62012 тырмалары шағын көлемді бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар саяжай шаруашылығында пайдалы және шағын учаскелерде топырақты қопсыту үшін қолданылады. Артықшылықтары Қатты құйма жұмыс бөлігі мен қақпақ берік алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан тырма ұзақ уақытқа созылады, сынбайды және тот баспайды. Тістердің қалыңдатылған профилі бар және ұштары үшкірленген, бұл топырақты қопсытуды жеңілдетеді және құралды сенімдірек етеді. Пластмассадан және резеңкеден жасалған эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқа алақанға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, сондықтан тырмамен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқада аспа бар, сондықтан құралды сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 649-Инструмент с двухкомпонентной рукояткой, серия SMART |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Smart |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996150802 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

